13. 02. 2017 

Vysněné se stalo skutečností.

představení nové audioknihy Modlitba za Ježíše

se uskuteční 10. března 2017 v 16.00 hodin v prostorách Divadla Viola.

Rezervovat místa předem není v našich možnostech,

z důvodu omezené kapacity míst v divadle prosíme o včasný příchod.

Vstupné dle uvážení každého z účastníků

adresa: Národní 1011/7, Praha – Staré Město (naproti Nové scéně Národního divadla)

21. 12. 2016

Říkává se „člověk míní, Pán Bůh mění“. Je řada úsloví, do nichž byla vložena moudrost mnoha generací našich předků, kteří žili ve stejně proměnlivém světě jako my dnes. A snad je to právě ona proměnlivost, díky níž občas podléháme osudovosti. Jen malý krůček pak už zbývá, abychom si v takových chvílích připomněli, že přes veškerou vynaloženou snahu – Pán Bůh mění.

V srpnu minulého roku bylo dovršeno společné úsilí třech lidí, byla vydána audiokniha – Modlitba srdcem. První z od počátku zamýšlené trojice, která zrála v mé mysli již dlouhou dobu – řadu let. A nemusím snad dodávat, že nejen v mé mysli.

Počátkem března letošního roku jsme se opět sešli, Alfred Strejček, coby nositel nezaměnitelného hlasu, Jan Valter, autor hudby, kterou stejně tak nezaměnitelným rukopisem slovo mluvené doprovází a já, abychom zahájili společnou práci na druhé audioknize zamýšlené trilogie. Byť se jedná o samostatné, svébytné dílo, přesto je jak s knihou první, tak zamýšlenou třetí spojuje lidská činnost, jejíž název se tak zcela přirozeně promítl i do názvu druhé audioknihy – Modlitba za Ježíše. A že bude i v názvu audioknihy třetí je nasnadě. 

Práce na audioknize byla započata v březnu letošního roku a nabízel se předpoklad, že k jejímu vydání dojde před závěrem letošního roku. Ale člověk míní … ne, nedopovím „Pán Bůh mění“. Nebyl to Pán Bůh, byli jsme to my, autoři, kteří proti původnímu předpokladu museli vynaložit pro zdárné dokončení díla více práce, než původně zamýšleli. My jsme to byli, kdož přemýšleli nad dodatečnými úpravami s jediným cílem. Předat vám, posluchačům do rukou dílo, s nímž budeme všichni tři souhlasit. 

Kniha je připravena k vydání, její křest však proběhne až po Novém roce. Jeho termín a místo konání včas zveřejním. 

A tak bez ohledu na to, že k předání zamýšleného dárku dojde s malým zpožděním Vám všem na závěr roku přeji klidné prožití času v kruhu všech, kdož Vám jsou blízcí a požehnaný rok 2017.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více